+48 607 971 701

Polityka prywatności

Szanowny Użytkowniku,

postępując zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej jako „RODO” przedstawiam poniżej informacje opisujące zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych w związku z korzystaniem z mojej Strony internetowej http://piotrbenn-psycholog.pl/.

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Strony jestem ja – Piotr Benn, nr tel.: +48 607 971 701,  adres e-mail: kontakt@piotrbenn-psycholog.pl.

Cel i podstawa prawna przetwarzania

Wysyłając mi wiadomość za pomocą zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego, przekazujesz mi swoje dane osobowe w zakresie imię i nazwisko oraz adres e-mail. Są to niezbędne dane do tego, abym mógł się z Toba skontaktować i odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Jeżeli zależy Ci na bezpośrednim i szybszym kontakcie, możesz w formularzu podać swój numer telefonu, wtedy oddzwonię. Podanie numeru telefonu i innych danych w treści wiadomości jest całkowicie dobrowolne.

Wymienione wyżej dane osobowe będę przetwarzał na podstawie mojego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), jakim jest prowadzenie komunikacji z Użytkownikiem strony.

Okres przetwarzania

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do obsługi prowadzonej korespondencji. Jeżeli jednak w wyniku złożonego zapytania zostanie nawiązana między nami jakaś współpraca lub relacje biznesowe, okres przechowywania korespondencji oraz zawartych w niej danych osobowych zostanie wydłużony na czas trwania tej relacji, zawarcia umowy oraz okresu przedawnienia roszczeń wynikającego z zawartej umowy.

Odbiorcy danych

Jedynym odbiorcą Twoich danych osobowych będzie hostingodawca mojej skrzynki mailowej na którą spływa korespondencja.

Twoje prawa

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.